Našim cieľom je byť najlepším v tom čo robíme. Chceme skĺbiť vysokú kvalitu poskytovaných služieb a cenu prístupnú širokým vrstvám.

JANNA CAR travel sa špecializuje na prepravu osôb. Od doby svojho založenia kladieme na prvé miesto záujmy a spokojnosť klienta.

AK máte záujem zapojiť sa do týmu JANNA CAR travel a stať sa súčasťou českej spoločnosti, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prijímací proces

Kým budete na pracovnú pozícíu reagovať, dobre si prečítajte, čo od kandidáta očakávame.

Kladieme dôraz na ochotu, aktívny prístup k riešeniu problémov a profesionalitu. Vítame nadšenie, pracovitosť, schopnosť tímovej spolupráce, kreativitu a ochotu stále sa učiť a rozvíjať.

Pokiaľ vybraná pozícia bude vyhovovať Vašej predstave o zamestnaní i Vašim možnostiam, zašlite nám svoj životopis.

Vzhľadom na to,že nám autá začínajú aj končia v Poprade, hľadáme kandidáta z Prešova, Košíc a blízkeho okolia.

Ako prebieha výberové konanie v spoločnosti ? 

Prvým krokom vo výberovom konaní je dôkladné posúdenie každého životopisu. Preto je veľmi dôležité, aby ste v ňom uviedli kompletné a aktuálne informácie.

Životopis pošlite na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Často sa môže stať, že na Váš životopis budeme reagovať i s 2 týždenným odstupom.

V prípade, že Vaše znalosti a skúsenosti vyhovujú požiadavkám na danú pozíciu a momentálne máme pracovné miesto volné, telefonicky Vás pozveme na osobný pohovor. Vo svojich materiáloch preto nezabudnite uviesť svoj kontaktný telefón.

Osobný pohovor je základným prostriedkom, ktorý využívame pri výberovom konaní.

O konečnom dôsledku výberového konania vždy rozhodujú všetky ďalšie procesy daného výberového konania.